Difference between revisions of "2016-2017"
From MinnaHistoryWiki
m |
m (Updated to add Andrew/Kevin's pages) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | |Andrew Harris (Winter-Spring) | + | |[[Andrew Harris]] (Winter-Spring) |
|- | |- | ||
!Treasurer | !Treasurer | ||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Kevin McKinnis] (Winter-Spring) | + | |[[Kevin McKinnis]] (Winter-Spring) |
|- | |- | ||
!Webmaster | !Webmaster | ||
Revision as of 03:30, 24 January 2017
| A look at the school year 2016-2017 |
|
Contents
Officers
| President | Isaac Cameron (Fall) |
|---|---|
| Brian Kroger (Winter-Spring) | |
| Vice President | Brian Kroger (Fall) |
| Andrew Harris (Winter-Spring) | |
| Treasurer | Curtis Hilgenberg |
| Secretary | Phyllis Douglas (Fall) |
| Kevin McKinnis (Winter-Spring) | |
| Webmaster | Hannah Wilkins |
| Librarian | Nicole Martin (Fall) |
| Club Artist | Emily Mullins |
Schedule
| Time | Show | Notes |
|---|---|---|
| 5:10 | Simulcast o' the Week | |
| 5:35 | Inari Kon Kon | Fall |
| Sound! Euphonium | Winter-Spring | |
| 6:10 | Mushishi The Next Passage | |
| 6:35 | Yona of the Dawn | |
| 7:00 | BIG BREAK | |
| 8:05 | Shirobako | |
| 8:30 | Ping Pong: The Animation | Fall-Winter |
| Hourou Musuko Wandering Son | Winter-Spring | |
| 9:05 | Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans | |
| 9:30 | Puella Magi Madoka Magica | Fall-Winter |
| Erased | Winter-Spring | |
| Fall | Tokyo Godfathers |
|---|---|
| Winter | TBA |
| Spring | TBA |