Difference between revisions of "2023-2024"
From MinnaHistoryWiki
(→Schedule) |
(→Officers) |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
!Webmaster | !Webmaster | ||
| − | |[[Tomas Ludin]][[Wesley Tam]] | + | |[[Tomas Ludin]]/[[Wesley Tam]] |
|- | |- | ||
!Scribe | !Scribe | ||
Revision as of 21:19, 1 June 2024
| A look at the school year 2023-2024 |
|
Contents
Officers
| President | Brett Slowinski |
|---|---|
| Vice President | Ethan Robson |
| Secretary | Emily Wong |
| Treasurer | Savannah Fujimoto |
| Webmaster | Tomas Ludin/Wesley Tam |
| Scribe | Ava Sabella |
| Event Coordinator | Isai Villanueva |
Schedule
| Time | Show | Notes |
|---|---|---|
| 5:10 | Stars Align | Fall-Winter |
| One Punch Man | Winter-Spring | |
| 5:40 | Baccano! | Fall-Winter |
| Death Parade | Winter-Spring | |
| 6:10 | Made In Abyss | Fall-Winter |
| Shoujo☆Kageki Revue Starlightt | Winter-Spring | |
| 6:40 | Saiki Kusuo no Ψ-nan | Fall-Winter |
| Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen | Winter-Spring | |
| 7:05 | BIG BREAK | |
| 8:05 | JoJo no Kimyou na Bouken | |
| 8:35 | Trigun | |
| 9:05 | Steins;Gate | |
| 9:35 | Neon Genesis Evangelion | |
Movies
| Fall | The Boy and the Heron |
|---|---|
| Winter | Koe no Katachi |
| Spring | TBD |